Oferta dla Firm

DLA FIRM:

 

Przyjmujemy indywidualne zamówienia od firm na kubki, kufle, skarbonki, figurki i inne towary aby wykonać na nich grawerowanie lub dołączyć tabliczkę z nazwą, logiem lub innym własnym tekstem. Możesz dzięki temu, promować własną firmę, miejscowość lub wykorzystać te towary do innych celów promocyjnych.

 

 

HURTOWE ZAKUPY:

 

Hurtowe zakupy możliwe są po wcześniejszym skontaktowaniu się z nami poprzez e-mail liwal@liwal.pl bądź pod numerem telefonu: 0 601 771 444. Jednocześnie informujemy, że widok cen hurtowych możliwy jest dopiero po wcześniejszym przesłaniu kserokopii dokumentów firmowych: NIP, REGON, wpis do KRS lub Ewidencji Działalności Gospodarczej. Kserokopię dokumentów przesłać należy na adres e-mail lub nr fax. podane w dziale kontakt.

UWAGA! Klienci, którzy zarejestrowali się na naszej stronie i otrzymali status Klienta Hurtowego mogą dokonać zakupu wszystkich towarów znajdujących się na stronie internetowej, także tych, przy których nie widnieją ceny, pod warunkiem, że znajdują się one w hurtownii. Ceny poszczególnych produktów podane będą po uprzednim skontaktowaniu się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Wszystkich klientów zainteresowanych szerszą ofertą handlową naszego towaru serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtownii.